Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.7 - 12.7.2009

Dne 7.7.2009 byla přivolána hlídka Městské policie Šumperk do prodejny Billa na ul.Lidická, kde byl zadržen zloděj. Součinností bylo zjištěno, že se jedná o muže, který byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 8.7.2009 byla přivolána hlídka Městské policie Šumperk do prodejny Kaufland na ul.Vítězná, kde byl zadržen zloděj. Součinností bylo zjištěno, že se jedná o muže, který byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 10.7.2009 byla přivolána hlídka Městské policie Šumperk do prodejny Albert na ul.Temenická, kde byl zadržen zloděj. Součinností bylo zjištěno, že se jedná o muže, který byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 11.7.2009 byla přivolána hlídka Městské policie Šumperk do prodejny Albert na ul.Dr.E.beneše, kde byl zadržen zloděj. Součinností bylo zjištěno, že se jedná o muže, který byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 11.7. zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul.Hl.třída muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 11.7.2009 ve 23.11 hod. telefonicky oznámil na MP muž, že se nachází na ul.Zahradní dva mladíci, kteří rozbíjí skleněné láhve. Po příjezdu na místo se podařilo hlídce MP jednoho z mladíků zadržet . Jednalo se o mladíka u kterého bylo zjištěno, že je mladší 18 let. Jelikož jevil známky opilosti byla u něho provedena dechová zkouška přístrojem Dräger s pozitivním výsledkem 1,50 promile alkoholu. Mladík byl poté převezen do místa trvalého bydliště a předán rodičům. Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Byl odchycen 1 pes, který byl umístěn v kotci na MP

Bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

Martin URBÁNEK
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 13.7.2009 17:00:25 | přečteno 1807x | hrachovina
load