Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.-13.4.2009

Dne 6.4.2009 v odpoledních hodinách zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Balbínově muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku. Obdobný případ řešili strážníci i 10.4.2009, kdy zadrželi ve vestibulu nádraží ČD dalšího hledaného muže. I v tomto případě byl tento muž předveden na Policii ČR.

Dne 6.4.2009 ve 21,45 hod. telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že skupina pěti mladíků rozbila skleněnou výplň vchodových dveří Domova mládeže na ul. U Sanatoria a z místa utekla směrem ke Kauflandu. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tyto mladíky zadržela. Jelikož jevili známky opilosti, byla u nich provedena dechová zkouška. Jednomu z nezletilých byla naměřena hodnota 2 promile, druhému 1,86 promile alkoholu. Vzhledem k tomu, že jeden z mladíků měl řezné poranění ruky, byla na místo přivolána ZZS. Celá záležitost byla poté předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 9.4.2009 v 21,15 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Republiky muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,56 promile alkoholu. Na místo byla proto přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Bylo řešeno 12 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.4.2009 15:33:18 | přečteno 1635x | hrachovina
load