Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.-12.6.2011

Dne 6.6.2011 odchytila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody mládě poštolky, které bylo vzápětí předáno chovateli do náhradní péče.

Dne 7.6.2011 ve 20,50 hod.zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vřesové muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tento zadržený muž byl vzápětí předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 8.6.2011 v 16,45 hod. nalezla hlídka MP Šumperk před nádražím ČD nezletilého mladíka v silně podnapilém stavu. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. O celé záležitosti byli informováni rodiče.

Dne 10.6.2011 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivně bezpečnostní akce „Na kole do školy bezpečně“, kterou pořádá Vila Doris v Komunitním centru Komín pro žáky 4. tříd základních škol.

Dne 10.6.5.2011 v 16,30 hod. bylo hlídkou MP Šumperk odchyceno za objektem firmy Epcos na ul. Zábřežské  mládě berana, které bylo vzápětí předáno do náhradní péče.

Dne 11.6.2011 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek u příležitosti kulturní akce „Hudba bez hranic“.

Dne 12.6.2011 v 01,50 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Masarykově náměstí muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,43 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Dne 12.6.2011 v 15,30 hod.bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že v Sadech 1.máje dochází k fyzickému napadání nějakého muže. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka MP Šumperk, která dle získaného popisu zadržela na Hlavní třídě dva muže, podezřelé z tohoto činu. Oby byli převezeni na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření. Napadenému muži byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 12.6.2011 ve  21,00 hod. řešila hlídka MP Šumperk na v Sadech 1.máje skupinu osob, kteří zde konzumovali alkoholické nápoje, ačkoliv je to v tomto místě obecně závaznou vyhláškou zakázáno. Věc byla řešena uložením blokové pokuty, resp. postoupením do správního řízení.

Dne 12.6.2011 řešila hlídka MP Šumperk muže, který na hlavní třídě vylezl na sochu Josefa II. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Ve dnech 10.-13.6.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek u příležitosti festivalu „Divadlo v parku“, který probíhal  v Sadech 1.máje.

Dále bylo řešeno 13 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl umístěn do odchytového kotce MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 14.6.2011 15:12:18 | přečteno 2788x | hrachovina
load