Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.-12.2.2012

Dne 6.2.2012 oznámil na MP Šumperk muž, že před hotelem Moravan na Anglické ulici leží na zemi podnapilý muž se zraněním v obličeji. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zraněnému muži přivolala ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 6.2.2012 zadržela hlídka MP Šumperk v herně Dakota na Hlavní třídě ženu, která byla osobou hledanou Policií. Strážníci tuto ženu předali na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 8.2.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské muže, který odcizil z areálu 6. ZŠ kovový regál, který měl  v úmyslu zpeněžit ve sběrně. Pachateli krádeže byla uložena bloková pokuta a regál byl nepoškozený vrácen zpět majiteli.

Dne 9.2.2012 v 11,30 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk na autobusové nádraží k muži, kterého postihl epileptický záchvat, při kterém si způsobil zranění na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 9.2.2012 ve 14,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody muže za znečištění veřejného prostranství (vysypal a rozházel obsah popelnice). Pachateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 10.2.2012 bylo oznámeno z prodejny Krásno v Paláci Schönberg, že se v této provozovně nachází podnapilá žena, které se udělalo nevolno. Po příjezdu hlídky MP Šumperk bylo zjištěno, že tato žena užívá léky, na které požila alkohol. Na místo byla přivolána ZZS, která ženu převezla do nemocnice.

Dne 10.2.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do DM drogerie, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 11.2.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vančurově ženu, která neuklidila exkrementy po svém psu. Za tento přestupek jí byla uložena  bloková pokuta.

Dne 11.2.2012 zajišťovala MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek při demonstraci, uspořádané proti dohodě ACTA. K narušení veřejného pořádku nedošlo.

Dne 11.2.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodě.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 2 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.2.2012 11:15:19 | přečteno 1716x | hrachovina
load