Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 5. – 11.9. 2011

Dne 5.9.2011 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě přestupek proti veřejnému pořádku, jednalo se o neoprávněný zábor veřejného prostranství. Za tento přestupek byla uložena bloková pokuta.

Dne 6.9.2011 bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že se na ul. Zahradní pohybuje zřejmě podnapilá žena, která napadá ostatní obyvatele. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která současně přivolala ZZS. Přivolaný lékař této ženě nasadil uklidňující léky a převoz do zdravotnického zařízení proto nebyl nutný.

Dne 7.9.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody muže, na kterého byl vydán příkaz k zatčení.  Tento muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 7.9.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. ČSA muže, který odcizil z kontejneru odložený materiál. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 9.9.2011 zajišťovala hlídka MP Šumperk doprovod historickým vozidlům při akci „Rallye Moravia 2011“.

Dne 9.9.2011 bylo telefonicky oznámeno, že před prodejnou Billa na ul. Lidické je nějaký mladík, zřejmě pod vlivem omamných látek, který není schopen chůze a špatně komunikuje. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která přivolala ZZS, která tohoto muže převezla do nemocnice. Tam se však odmítl nechat vyšetřit a byl proto propuštěn. Vzhledem k tomu, že se již zklidnil, byl převezen do penzionu Moravan, kde je ubytován.

Dne 9.9.2011 ve 23,50 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na čerpací stanici Shell muže, podezřelého z loupežného přepadení, ke kterému došlo na ul. Prievidzské. Muž byl na místě předán přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 10.9.2011 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při sportovní akci „Pro Kennex Ferona Cup 2011“, které se zúčastnil i prezident ČR Václav Klaus.

Bylo řešeno 11 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni  2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.9.2011 13:38:21 | přečteno 2360x | hrachovina
load