Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 5.-11.4.2010

Dne 8.4.2010 oznámila pracovnice DPS na ul. Bohdíkovské, že uživatel jednoho z bytů si od včerejšího dne nevyzvedl oběd a na zvonění a klepání na dveře nereaguje. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk a opětovně se snažila s uživatelem bytu navázat kontakt, ale neúspěšně. Vzhledem k podezření na ohrožení života nebo zdraví osoby uvnitř bytu vydala hlídka MP pokyn přivolaným příslušníkům HZS k jeho otevření. Po otevření bytu byl jeho uživatel nalezen bez známek života. Na místo byl proto přivolán lékař a Policie ČR, která si událost převzala.

Dne 11.4.2010 bylo přijato telefonické oznámení, že v restauraci Zelený strom na ul. Temenické došlo ke rvačce. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že došlo ke vzájemné potyčce dvou mužů. Došlo také k poškození vybavení restaurace. Na místo byla přivolána RZS k ošetření jednoho z útočníků a Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 14.4.2010 9:21:29 | přečteno 1824x | hrachovina
load