Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 5-11.1.2009

V uvedeném období byly v ulicích města díky dobré osobní a místní znalosti strážníků MP Šumperk zadrženy 3 osoby, hledané Policií ČR, které byly omezeny na osobní svobodě a následně předány Policii.

Dne 5.1.2009 ve 22,10 hod. byl na ul. Jesenické zadržen chovanec výchovného ústavu ve Vidnavě, který byl následně převezen hlídkou MP Šumperk na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 8.1.2009 byl při krádeži v prodejně LIDL zadržen pachatel, o kterém bylo zjištěno, že za podobný skutek byl v posledních 3 letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a převezen na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 10.1.2009 bylo oznámeno, že na parkovišti při ul. Šumavské parkuje vozidlo bez platné technické prohlídky. Následným šetřením bylo zjištěno, že toto vozidlo bylo v březnu 2008 odcizeno. Věc byla proto zadokumentována a předána Policii ČR.

Mimo to bylo v uvedeném období řešeno celkem 8 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 12.1.2009 9:35:26 | přečteno 1567x | hrachovina
load