Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4.7 - 10.7.2011

Dne 7.7.2011 v 09.35 hod. řešila  hlídka Městské policie Šumperk na ul.Dobrovského dva muže, kteří porušili nařízení města č.1/2006 o spalování rostlinných materiálů ( opalovali elektrické kabely ). Oběma byla udělena bloková pokuta.

Dne 8.7.011 ve 21.30 hod. nalezla hlídka Městské policie Šumperk na ul.Vítězná před prodejnou Kaufland zraněného muže. Na místo byla proto přivolána RZS, která muže převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 9.7.2011 v době od 15.00 – 18.00 hod. zajišťovala Městská policie Šumperk na ul.nám.Míru veřejný pořádek a usměrňování dopravy, při konání sportovní akce ,,Czech Cykling Tour 2011“.

Dne 10.7.2011 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Starobranská muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech

Byli odchyceni 3 psi, z nichž dva byli předáni majitelům a jeden převezen do útulku pro psy

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 13.7.2011 10:48:58 | přečteno 2111x | hrachovina
load