Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4.-10.6.2012

Dne 4.6.2012 řešili strážníci MP Šumperk v Sadech 1.máje 6 osob, které nerespektovaly obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem hříšníkům byly uloženy blokové pokuty.

Dne 5.6.2012 v 02,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,96 promile alkoholu v dechu. Věc byla po zadokumentování postoupena příslušnému správnímu orgánu.

Dne 5.6.2012 ve 20,16 hod. nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Šmeralově nákupní vozík, ve kterém bylo akvárium se 4 živými krysami. Uvedený nález byl předán náhradnímu majiteli.

Dne 6.6.2012 v 01,36 hod. bylo oznámeno, že na chodbě domu na ul. Starobranské se zřejmě nachází zloděj. Hlídka MP Šumperk následně zadržela v blízkosti domu muže, který po předchozím násilném otevření vstupních dveří do domu odcizil kufřík s vrtačkou a nářadím. Věc byla proto předána přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu. Událost byla taktéž zachycena na kamerovém monitorovacím systému.

 Dne 7.6.2012 se strážníci MP Šumperk zúčastnili besedy s dětmi ze základní školy z Postřelmova.

Dne 8.6.2012 se zúčastnili strážníci Městské policie Šumperk akce „Na kole do školy bezpečně 2012“, určené pro žáky základních škol.

Dne 9.6.2012 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci „Hudba bez hranic“.

Dne 9.6.2012 se zúčastnili strážníci MP Šumperk akce „Zábava na základně CO Luže“, pořádané MěÚ Šumperk.

Dne 10.6.2012 v 02,05 hod. řešila hlídka MP Šumperk 2 mladíky, kteří povalili na zem prodejní stánek na Hlavní třídě. Vzhledem k tomu, že nedošlo k jeho poškození, byla oběma „silákům“ uložena bloková pokuta.

Dne 10.6.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné muže, který provozoval motorové vozidlo bez registrační značky. Dalším šetřením bylo zjištěno, že toto vozidlo je taktéž provozováno bez povinného ručení. Věc byla proto předána příslušnému správnímu orgánu.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 12.6.2012 14:05:48 | přečteno 1373x | hrachovina
load