Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4.-10.10.2010

Dne 9.10.2010 v 01,25 hod. bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že na ul. Březinově stříkají 2 mladíci sprejem na dům. Hlídka MP Šumperk jednoho z mladíků na místě zadržela, druhému se podařilo z místa utéct. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 9.10.2010 v 04,00 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. M.R. Štefánika v objektu bývalého kina Svět rušení nočního klidu reprodukovanou hudbou. Věc byla ne místě projednána s přestupcem a byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 9.10.2010 v 18,55 hod. se dostavila na MP Šumperk zraněná žena, která uvedla, že jí ublížili na nádraží ČD nějací muži. Byla proto přivolána ZZS, která ji převezla k ošetření a Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření. U této ženy byla provedena dechová zkouška s výsledkem 2,9 promile alkoholu v dechu.

Dne 9.10.2010 ve 20,15 hod zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl po svém zadržení převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 10.10.2010 v 08,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě dva mladíky, kteří neoprávněně vylepovali plakáty na sloupy v průchodu OD Jednota. Věc byla zadokumentována a postoupena správnímu orgánu.

Byli odchyceni 4 psi; 2 z nich, kteří byli opatřeni čipem, byli předáni majitelům a 2 byli umístěni do odchytového kotce.

Dále bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.10.2010 15:23:56 | přečteno 1491x | hrachovina
load