Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4.-10.1.2010

Dne 6.1.2010 zabezpečovaly hlídky MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 7.1.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR.

Dne 7.1.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické 2 chovanky, které uprchly z Výchovného ústavu Vyhlídka v Šumperku. Obě dívky byly poté předány odpovědným pracovníkům výchovného ústavu.

Dne 8.1.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Nemocniční skupinu 8 mladíků a 1 dívku za rušení nočního klidu. Tento přestupek byl se všemi účastníky projednán v blokovém řízení.

Dne 9.1.2010 v 02,10 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika mladíka za používání zábavné pyrotechniky, jejíž používání je povoleno obecně závaznou vyhláškou jen 31.12. a 1.1. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi; 1 byl předán majiteli a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.1.2010 13:19:33 | přečteno 1682x | hrachovina
load