Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 31.8. - 6.9.2009

Dne 1.9.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk v sadech 1.máje 3 muže za porušení obecně závazné vyhlášky č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem přestupcům byly uloženy blokové pokuty.

Dne 1.9.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Obdobný případ byl řešen strážníky MP Šumperk dne 4.9.2009, kdy zadrželi na ul. Žerotínově hledanou osobu. Také v tomto případě se jednalo o muže, který byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 1 byl následně předán majiteli a 3 byli převezeni do útulku.

Bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 7.9.2009 13:29:30 | přečteno 1473x | matusu
load