Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 31.5.- 13.6. 2010

Ve dnech 4. a 5.6.2010 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek v rámci akce

„Slavnosti města Šumperka.“

Dne 5.6.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul.Langrově dva mladíky za rušení nočního klidu hlasitým křikem. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 11.6.2010 bylo oznámeno z prodejny LIDL, že zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl v posledních třech letech za podobný skutek odsouzen, byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 11.6.2010 ve 21,00 hod. oznámil telefonicky muž, že mu někdo odcizil psa, kterého měl uvázaného před prodejnou Kaufland na Vítězné ulici. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která vzápětí v blízkosti čerpací stanice AGIP zadržela muže se psem. Jednalo se o výše uvedeného odcizeného psa, který byl předán majiteli. Dále bylo zjištěno, že pachatel krádeže psa byl v posledních třech letech za podobný skutek potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 12.6.2010 strážníci MP Šumperk prezentovali svou činnost na akci pro obyvatelstvo „Zábava na základně CO Luže“.

Bylo řešeno 12 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.6.2010 14:32:00 | přečteno 1396x | hrachovina
load