Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 31.3. - 6.4.2008

Dne 31.3.2008 ve 23,15 hod. oznámil telefonicky na Městskou policii v Šumperku muž, že na ul. Prievidzské nějaký člověk vnikl do sklepa, ze kterého odcizil jízdní kolo, na kterém odjel směrem k ulici Pod Senovou. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která muže po krátkém pronásledování zadržela i s odcizeným jízdním kolem na poli nedaleko místa krádeže. Zadržený muž byl předán na Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 2.4.2008 v 15,10 hod. oznámila telefonicky na Městskou Policii Šumperk žena, že před budovou České pošty na ul. Gen. Svobody leží na zemi zřejmě podnapilý muž. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie v Šumperku, která na místo přivolala vozidlo RZS a muž byl převezen na vyšetření do nemocnice.

Dne 2.4.2008 v 18,50 hod. byl v marketu LIDL zadržen pachatel krádeže, u něhož bylo zjištěno, že za tento čin (krádež) byl v posledních třech letech pravomocně potrestán soudem. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 3.4.2008 ve 21,30 hod. nalezla hlídka Městské policie Šumperk na nám. Svobody před hotelem Grand muže ležícího na zemi se zraněním na hlavě. Strážníci proto přivolali na místo vozidlo RZS a muž byl převezen do nemocnice.

Dále byli odchyceni 2 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 1 byl umístěn v odchytovém kotci.
Bylo řešeno 11 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 7.4.2008 15:49:59 | přečteno 1687x | matusu
load