Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 31.10.-13.11.2011

Dne 4.11.2011 v 01,18 hod. řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže za znečištění veřejného prostranství – tento muž odhodil na zem sklenici, která se rozbila. Protože odmítl věc řešit na místě, byla záležitost předána správnímu orgánu.

Ve dnech 5. a 11.11.2011 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejových zápasech.

Dne 5.11.2011 řešila hlídka MP Šumperk na ul. 8.května znečišťování balkonu psem, který patří sousedovi, bydlícímu o poschodí výš. Poškozená uvedla, že její balkon byl již opakovaně znečištěn psími výkaly. K věci byl vyslechnut podezřelý z tohoto přestupku, který však toto obvinění popřel. Případ byl tedy zadokumentován a postoupen do správního řízení.

Dne 7.11.2011 telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že je v domě na ul. Pod Senovou neustále obtěžována svým sousedem, který jí dělá různé schválnosti, jako např. buší na dveře od bytu, vypíná el. jistič apod. Věc byla projednána s oběma stranami a jelikož soused vše popřel, byla věc postoupena správnímu orgánu.

Dne 7.11.2011 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Kozinově ženu, která odkládala odpad mimo sběrné nádoby. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 7.11.2011 v 07,40 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 8.11.2011 asistovala hlídka MP Šumperk na ul. Vikýřovické hasičům při lokalizaci požáru unimobuňky, ve které byly uloženy propanbutanové lahve. Ke zranění osob nedošlo.

Dne 9.11.2011 odchytila hlídka MP Šumperk v areálu zahradnictví na ul. Uničovské zraněnou labuť; ta byla později předána ornitologovi k ošetření.

Dne 9.11.2011 ve 20,35 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské dva muže, kteří měli zlomit okrasný strom a házet jízdním kolem o zem.  Vzhledem k tomu, že oba byli v podnapilém stavu a také k nemožnosti zjistit na místě způsobenou škodu, byla věc zadokumentována a postoupena správnímu orgánu.

Dne 10.11.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Langrově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 12.11.2011 v 01,10 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické ženu, která úmyslně převrátila dvě přenosné dopravní značky. Jelikož pro zřejmou podnapilost pachatelky nebylo možno věc vyřešit na místě, byla věc po zadokumentování předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno  24 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni  4 psi; 3 byli předáni majitelům a 1 odvezen do útulku.

V Šumperku dne 15.11.2011

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 18.11.2011 8:31:20 | přečteno 1392x | matusu
load