Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 31.1.-6.2.2011

Dne 2.2.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody muže, na kterého byl vydán příkaz k zatčení Policií ČR. Tento muž byl poté převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 4.2.2011 byla přivolána hlídka MP Šumperk na nádraží ČD, kde pomáhala osádce ZZS při převozu agresivní osoby do nemocnice. U tohoto muže hrozilo šíření nakažlivé choroby, pokud nebude hospitalizován.

Dne 6.2.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dále bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří jsou umístěni v odchytovém kotci MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 7.2.2011 16:25:26 | přečteno 1871x | hrachovina
load