Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.8.-5.9. 2010

Dne 30.8.2010 oznámila žena, že její syn, který má být hospitalizován do zdravotnického zařízení, utekl z místa bydliště. Hlídka MP Šumperk mladíka zastihla na Hlavní třídě a předala lékaři.

Dne 1.9.2010 v 19,20 hod. bylo telefonicky oznámeno, že na nádraží ČD se pohybuje nějaký muž s mačetou. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která jej dostihla na ul. Uničovské a zbraň mu odebrala.

Dne 1.9.2010 bylo oznámeno, že na lavičce v parku při ul. Slovanské sedí mladá žena a chová se zmateně. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk. Vzhledem k tomu, že tato žena hovořila o tom, že má v úmyslu spáchat sebevraždu, byla na místo přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice.

Dne 2.9.2010 zadržela hlídka MP Šumperk ve spolupráci s občanem mladého muže, který je důvodně podezřelý, že ještě se dvěma mladíky brutálně napadl v Sadech 1.máje muže. Tomuto muži byla strážníky poskytnuta první pomoc a přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. Současně byla přivolána i PČR, která si věc převzala k dalšímu šetření. Napadený muž později na následky zranění zemřel.

Dne 4.9.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě dva mladíky, kteří převrátili prodejní stánek. Za tuto výtržnost jim byly uloženy blokové pokuty.

Dne 5.9.2010 v 01,50 hod. bylo oznámeno, že v penziónu Pod Hájem jsou problémy s hostem. Po příjezdu hlídky MP Šumperk bylo zjištěno, že poškodil vstupní dveře do provozovny a v podnapilém stavu neustále napadal ostatní hosty a odmítal opustit provozovnu. Věc byla předána Policii ČR.

Dne 5.9.2010 v 19,54 hod. oznámila telefonicky žena, že byla v prodejně s nápoji na ul. Gen. Svobody před malou chvílí napadena neznámým mladíkem, který ji ohrožoval nožem a požadoval vydání peněz. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk a současně i hlídka Policie ČR, která věc šetří pro podezření ze spáchání trestného činu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech

Byli odchyceni 3 psi; 2 byli předáni majiteli a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 6.9.2010 13:57:54 | přečteno 1704x | hrachovina
load