Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.6.-6.7.2008

Dne 30.6.2008 bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že se v blízkosti 6. základní školy pohybuje muž, který má na sobě podprsenku. Hlídka MP Šumperk tohoto muže zadržela a zjistila od něj, že léčen na psychiatrii. Věc byla projednána s Policií ČR a předána správnímu orgánu.

Dne 1.7.2008 zadržela hlídka MP Šumperk v Javoříčku muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a převezen na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 1.7.2008 telefonicky oznámil muž, že nalezl na ul. Starobranské zraněné mládě poštolky. Městská policie zajistila předání mláděte do záchranné stanice.

Dne 4.7.2008 bylo oznámeno na MP Šumperk rušení nočního klidu hudební produkcí z restaurace u bratrušovského koupaliště. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která projednala stížnost s pořadatelem této hudební produkce a věc byla postoupena do správního řízení.

Obdobně bylo postupováno i při řešení další stížnosti na rušení nočního klidu hlasitou hudební produkcí z předzahrádky restaurace Slovan.

Dne 5.7.2008 v 0,45 hod. zadržela hlídka MP Šumperk u čerpací stanice Euro Oil ženu, která řídila motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,99 promile alkoholu. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 jsou v odchytových kotcích MP Šumperk a 1 byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal,
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 8.7.2008 14:16:17 | přečteno 1758x | jahnova
load