Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.5.-5.6.2011

Dne 31.5.2011 řešila hlídka MP Šumperk ženu za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů  v Sadech 1.máje. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Podobný případ, také v Sadech 1.máje, řešili strážníci MP Šumperk i 3.6.2011. Tentokrát se ale jednalo o mladistvou dívku, které byla uložena bloková pokuta.

Dne 3.6.2011 ve 20,35 hod.zadržela hlídka MP Šumperk muže, který projížděl nám. Míru v protisměru. Vzhledem k podezření, že řídil vozidlo pod vlivem alkoholu, byl požádán o provedení dechové zkoušky. Tuto však odmítl. Celá věc byla proto předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 3.6.2011 řešila hlídka MP Šumperk ženu, která poškodila v prodejně Kaufland sluneční brýle a byla zadržena bezpečnostní službou. Věc byla předána správnímu orgánu.

Ve dnech 3.a 4.6.2011 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek v rámci Slavností města Šumperka.

Dne 3.6.5.2011 ve 23,00 hod. byl hlídkou MP Šumperk zadržen na ul. 17.listopadu mladík, který močil na veřejnosti. Za znečištění veřejného prostranství mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 4.6.2011 řešila hlídka MP Šumperk stížnost na rušení nočního klidu z venkovní provozovny kavárny Svět na ul. M.R.Štefánika. Věc byla zadokumentována a postoupena správnímu orgánu.

Dne 4.6.2011 v 00,15 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika mladíka, který v místě rozbil skleněnou láhev. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 4.6.2011 v 04,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Nemocniční mladíka, který tam převrátil a vysypal několik odpadkových košů. Také jemu byla za znečištění veřejného prostranství uložena bloková pokuta.

Dne 4.6.2011 řešila hlídka MP Šumperk stížnost na hluk z předzahrádky hotelu Hansa. Věc byla na místě projednána a předána správnímu orgánu.

Dne 5.6.2011 ve 22,40 hod. řešila hlídka MP Šumperk 4 mladíky, kteří neoprávněně vnikli do areálu koupaliště po skončení provozní doby. Všem byly uloženy blokové pokuty.

Dále byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 6.6.2011 15:33:40 | přečteno 2459x | hrachovina
load