Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.4 - 6.5.2012

Dne 30.4.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Fialova muže, který byl osobou hledanou policií ČR. Tento muž byl převezen na Obvodní oddělení PČR k dalšímu opatření.

Dne 1.5.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk po celý den veřejný pořádek v centru města, kde probíhala kulturní akce XI. Šumperský autosalon a májové oslavy.

Dne 2.5.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny hypermarket Albert na ul.Vřesová, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 2.5.2012 ve 22,32 hod. telefonicky oznámil na MP muž, že se nachází u bratrušovského koupaliště skupina 4 mladíků, kteří pravděpodobně poškozují oplocení areálu. Hlídka MP po příjezdu na místo mladíky zadržela a následně zjistila, že skutečně došlo k poškození oplocení. Na základě této skutečnosti nebyla věc řešena na místě, ale celá záležitost byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 3.5.2012 v době od 08,30 – 10,00 hod. zajišťovala MP Šumperk v součinnosti s PČR veřejný pořádek na ul.Bratrušovská, při konání pietní akce – kladení věnců na Bratrušovském památníku.

Dne 4.5.2012 v 01,39 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Temenická muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,98 promile alkoholu v dechu. Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech

Bylo odchyceno 6 psů; 3 byli předáni majitelům, 2 byli umístěni do odchytového kotce MP Šumperk a 1 byl převezen do psího útulku..

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 9.5.2012 15:59:45 | přečteno 1479x | hrachovina
load