Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.3.-5.4.2009

Dne 30.3.2009 v dopoledních hodinách zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 31.3.2009 ve 21,30 hod. bylo telefonicky oznámeno, že v Sadech B. Martinů je skupina mladíků, která tropí výtržnosti (převrací odpadkové koše, lámou opěrné tyče stromů). Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která zadržela 4 podezřelé mladíky. Celá věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 1.4.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk v Sadech 1.máje muže, který porušil OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla po zadokumentování postoupena správnímu orgánu.

Dne 2.4.2009 v 19,15 hod. oznámil na služebně Městské policie Šumperk muž, že byl na autobusovém nádraží přepaden dvěma muži. Hlídka MP Šumperk provedla s poškozeným kontrolu okolí a oba podezřelé zadržela na ul. Jeremenkově. Poškozenému odcizili nůž a osobní doklady. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si oba pachatele, podezřelé z trestného činu, převzala k dalšímu šetření.

Dne 5.4.2009 bylo telefonicky oznámeno, že na ul. Uničovské u řeky Desné někdo zapálil trávu podél břehu. Na místě již zasahovali hasiči, kteří oheň uhasili.

Bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi; 2 byli předáni majitelům a 1 převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 7.4.2009 14:23:33 | přečteno 1594x | hrachovina
load