Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.11.- 6.12.2009

Dne 30.11.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul.Jesenická občana polské republiky, který byl vyhoštěn z povinností opustit území ČR do 28.11.2009. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán PČR - ICP Žulová.

Dne 30.11.2009 telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že jí kope do vstupních dveří od bytu, který obývá společně se svojí sestrou na ul.Banskobystrická 41, Šumperk jiná žena a dále uvedla, že je také slovně urážena manželem této ženy. Celá záležitost byla zadokumentována a poté postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 1.12.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 8.května v pivnici U Tomáše muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 4.12.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk na ul. Starobranská muže, který v místě vylepoval plakáty mimo plakátovací plochy. Věc byla na místě projednána v blokovém řízení.

Dne 5.12.2009 řešila hlídka MP na ul.nám.Míru tři osoby ( jednu dívku a dva mladíky ) za znečištění veřejného prostranství.Všichni tři rozhazovali po zemi pečivo. Za jejich jednání byla všem udělena bloková pokuta.

Dne 5.12.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 6.12.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkova muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, z nichž oba byli předáni majiteli.

Martin URBÁNEK
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 9.12.2009 16:31:18 | přečteno 1527x | hrachovina
load