Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.1.-5.2.2012

Dne 30.1.2012 oznámil na MP Šumperk pracovník ostrahy ČD, že ve vestibulu nádraží je podnapilý agresivní muž, který odmítá opustit prostor nádraží. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tohoto muže vyzvala k prokázání totožnosti za účelem podání vysvětlení. Toto odmítl, choval se nadále agresivně, byly mu proto přiloženy pouta  a poté byl předveden na Policii ČR ke zjištění totožnosti. Po zjištění totožnosti byla věc zadokumentována a postoupena správnímu orgánu.

Dne 2.2.2012 oznámil muž, že v jednom z bytů na ul. 8.května je rvačka. Po příjezdu hlídky MP Šumperk bylo zjištěno, že došlo ke vzájemnému napadení tří mužů, z nichž jeden utrpěl tržnou ránu v obličeji. Na místo byla přivolána ZZS, která zraněného převezla do nemocnice a věc byla předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 2.2.2012 zajišťovala MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek při demonstraci, uspořádané proti dohodě ACTA. K narušení veřejného pořádku nedošlo.

Dne 3.2.2012 v ranních hodinách odchytila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické srnu. Ta byla poté  součinnosti s příslušným lesním hospodářem umístěna do náhradní péče v Osikově.

Dne 3.2.2012 v 19,00 hod. nalezla hlídka MP Šumperk při kontrole autobusového nádraží muže, který upadl a způsobil si zranění na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 4.2.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 5.2.2012 v 02,10 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody rušení nočního klidu hlasitou hudbou z provozovny Dublin. Vzhledem k tomu, že věc nebylo možno vyřešit na místě, byla po zadokumentování postoupena správnímu orgánu.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 6.2.2012 14:05:23 | přečteno 1394x | hrachovina
load