Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3.-9.5.2010

Dne 3.5.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vřesové muže, který byl osobou hledanou Policií ČR, kterého poté předvedla na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 4.5.2010 bylo telefonicky oznámeno že na ul. Jesenické nějaký muž poškodil reklamní poutač na sloupu veřejného osvětlení. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tohoto muže zadržela. U muže byla provedena dechová zkouška s výsledkem 1,86 promile alkoholu v dechu. Věc byla zadokumentována a předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 5. a 9.5.2010 dohlížely hlídky MP Šumperk na veřejný pořádek při předvolebních shromážděních.

Dne 5.5.2010 byla strážníky MP Šumperk odchycena zraněná poštolka, která byla později předána pracovníkovi záchranné stanice pro dravce v Břidličné.

Ve dnech 6. a 7.5.2010 dohlížely hlídky MP Šumperk na veřejný pořádek v Sadech 1.máje při konání Majálesu.

Dne 7.5.2010 dohlížely hlídky MP Šumperk na bezpečnost silničního provozu při pietní vzpomínkové akci u Bratrušovského památníku.

Dne 8.5.2010 ve 22,55 hod. bylo řešeno rušení nočního klidu hlasitou hudbou z penzionu Pod Hájem. Věc byla na místě projednána s provozovatelem, kterému byla uložena bloková pokuta.

Dne 8.5.2010 v 02,20 hod. bylo telefonicky oznámeno rušení nočního klidu hudební produkcí z klubu na ul. Šumavské. Věc byla na místě projednána s provozovatelem. Jelikož nebylo možno věc vyřešit na místě, byla záležitost zadokumentována a předána do správního řízení.

Dne 9.5.2010 bylo oznámeno znečištění fasády domu na ul. Bohdíkovské. Věc byla projednána s majitelem sousední nemovitosti, jejímž provozem mělo k tomuto znečištění dojít. Ten si však nebyl žádného protiprávního jednání vědom, proto byla věc zadokumentována a předána správnímu orgánu k dořešení.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.5.2010 10:14:28 | přečteno 1775x | hrachovina
load