Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3. - 9.12.2007

Dne 5.12.2007 v 09,00 hod. začalo hořet jedoucí osobní motorové vozidlo na ul. Jesenické v blízkosti Penny marketu. Řidiči tohoto vozidla se podařilo včas zastavit a vozidlo opustit. Hlídka městské policie, která se nacházela v blízkosti, začala toto hořící vozidlo hasit ručním hasicím přístrojem. Nebylo to však dostačující, byli proto přivoláni hasiči, kteří požár lokalizovali. Ke zranění osob nedošlo.

Dne 6.12.2007 ve 03,25 zadržela hlídka městské policie v Jiráskových sadech v Šumperku dva mladíky, kteří rozkopávali odpadkové koše. Tito vandalové po sobě uklidili a oběma byla za jejich jednání uložena bloková pokuta.

Dne 6.12.2007 v dopoledních hodinách zadržela hlídka městské policie v areálu Šumperského kotle 2 muže, kteří byli hledanými osobami. Oba byli převezeni na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Ostražitost dozorčího městské policie se vyplatila 9.12.2007, kdy krátce po půlnoci spatřil na monitoru kamery, která je umístěna na Točáku, dvě slečny sundávající z vánočního stromu ozdoby. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka městské policie, která těmto dívkám, kterým ještě nebylo 18 let, vysvětlila, že krást se nemá a oběma uložila blokovou pokutu.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 1 byl předán majiteli, 1 byl převezen do útulku v Zábřehu a 1 je zatím umístěn v kotci městské policie a pokud se neohlásí majitel, bude také převezen do útulku.

Dále bylo řešeno celkem 11 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 10.12.2007 9:22:06 | přečteno 1923x | hrachovina
load