Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3.-9.11.2008

Dne 4.11.2008 bylo telefonicky oznámeno, že na ul. Bludovské u garáží má hořet. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo bylo zjištěno, že u zídky domu hoří oheň, u kterého byl mladík, který z jedné z garáží vynáší různé věci, které pálí. Na místo byl přivolán HZS, který oheň uhasil a věc byla po projednání postoupena do správního řízení.

Dne 5.11.2008 byla přivolána hlídka MP Šumperk na tržnici Obchodního korza, kde byl zadržen pachatel krádeže. Na místě bylo zjištěno, že pachatel této krádeže byl v posledních 3 letech za obdobný čin odsouzen.Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 5.11.2008 bylo oznámeno z Kauflandu, že mají v prodejně výtržníka, který přemísťuje a rozhazuje zboží. Po příjezdu na místo se tento muž v prodejně nenacházel, ale podle popisu byl vzápětí zadržen hlídkou MP na ul. Jiřího z Poděbrad. Byla u něj provedena dechová zkouška s výsledkem 2,61 promile alkoholu. Věc byla předána Policii ČR k dalšímu šetření.

Dne 5.11.2008 bylo telefonicky oznámeno, že před barem Dakota na Hlavní třídě je rvačka. Na místo byly vyslány hlídky MP Šumperk, věc byla oznámena i Policii ČR a strážníkům a policistům se podařilo rvačku ukončit. Incident byl zaznamenán kamerovým systémem MP Šumperk. Další šetření ve věci již prováděla Policie ČR.

Dne 7.11.2008 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení policie ČR v Šumperku.

Dále bylo řešeno celkem 6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.11.2008 9:13:43 | přečteno 1664x | hrachovina
load