Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3.-9.10.2011

Dne 4.10.2011 v 18,05 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Tento řidič byl vyzván k provedení dechové zkoušky, kterou však odmítl a choval se arogantně k zasahujícím strážníkům. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR a řidič byl opětovně vyzván k provedení dechové zkoušky, avšak opět odmítl.  Věc byla proto na místě předána Policii ČR.

Dne 5.10.2011 byla hlídka MP Šumperk přivolána k případu krádeže zboží v prodejně Kaufland. Při zjišťování totožnosti pachatele krádeže vyšlo najevo, že na tohoto muže byl vydán příkaz k zatčení. Byl proto zadržen a předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 6.10.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné hledanou osobu. Jednalo se o ženu, kterou po zadržení strážníci předali na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření. 

Dne 7.10.2011 v 06,35 hod.byla při kontrole nádraží ČD zjištěna mladá dívka ležící na zemi, která zřejmě dostala záchvat. Na místo byla neprodleně přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice.

Dne 7.10.2011 bylo hlídkou MP Šumperk řešeno na ul. Kozinově znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 8.10.2011 bylo v 00,40 hod. oznámeno na MP Šumperk, že na ul. Havlíčkově se zřejmě podnapilá žena plazí po přechodu pro chodce. Na místě bylo zjištěno, že zato žena není schopna chůze, dechovou zkoušku nebylo možno provést, byla proto přivolána ZZS ke kontrole jejího zdravotního stavu. Vzhledem k tomu, že kromě podnapilosti byla v pořádku, podařilo se strážníkům tuto oženu předat v místě bydliště manželovi.

Dne 8.10.2011 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 9.10.2011 byla hlídka MP Šumperk přivolána k případu krádeže zboží v prodejně Penny market. Při zjišťování totožnosti pachatelky krádeže vyšlo najevo, že se jedná o osobu hledanou Policií ČR. Byla proto zadržena a předána na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Bylo řešeno  6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majitelce.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.10.2011 9:50:43 | přečteno 1590x | hrachovina
load