Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3.-9.1.2011

Dne 4.1.2011 v dopoledních hodinách řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické 4 muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem byla uložena bloková pokuta.

Dne 7.1.2011 v 11,30 hod. telefonicky oznámil muž, že je obtěžován velmi hlasitou hrou na bicí ze sousedního bytu v domě na ul. Prievidzské. Celá záležitost byla projednána v blokovém řízení.

Dne 8.1.2011 v 04,20 hod. zjistila hlídka MP Šumperk na ul. Bludovské ženu, která utrpěla zranění v obličeji při pádu na zem. Zraněné ženě byla přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 8.1.2011 ve 13,14 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Alšově muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,96 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 9.1.2011 v 10,10 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Nemocniční znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dále bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.1.2011 9:38:09 | přečteno 2365x | hrachovina
load