Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29.9.-5.10.2008

Dne 29.9.2008 zadržela hlídka MP Šumperk řidiče, který řídil osobní motorové vozidlo, přestože měl vysloven zákaz řízení. Věc byla zadokumentována a předána na místě hlídce Policie ČR.

Dne 30.9.2008 v nočních hodinách spolupracovala hlídka MP Šumperk na ul. Uničovské v areálu bývalého OSP při lokalizaci požáru skládky. Tento požár byl následně hasiči uhašen.

Dne 1.10.2008 zadržele hlídka MP Šumperk 2 mladíky, kteří vylepovali plakáty mimo výlepové plochy. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Téhož dne byli řešeni za přestupek, rušení nočního klidu, jiní 2 mladíci, kterým byla za jejich „zpěv“ uložena bloková pokuta.

Dne 3.10.2008 oznámil muž, že jej a jeho matku v bytě na ul. Fibichova napadá jeho manželka. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, a následně byla agresivní a podnapilá žena převezena na Obvodní oddělení Policie ČR. Při dechové zkoušce jí byla naměřena hodnota 2,12 promile alkoholu.

Dne 3.10.2008 oznámila žena, že ji jiná žena verbálně napadá v pivnici Kotelna na ul. Temenické. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která věc projednala a vzhledem k tomu, že věc nebylo možno vyřešit na místě, byla věc postoupena správnímu orgánu.

Dne 5.10.2008 telefonicky oznámil muž, že na ul. Fialova došlo k poškození jeho zaparkovaného vozidla. Dle svědka události se tohoto poškození měla dopustit parta 4 mladíků, která vzápětí odešla na diskotéku do Domu kultury. Byla provedena kontrola této diskotéky, kde se nacházeli všichni čtyři mladíci, z nichž jeden byla svědkem označen jako pachatel poškození vozidla. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dále byly řešeny celkem 3 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 6.10.2008 14:57:47 | přečteno 2127x | hrachovina
load