Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29.9.-4.10.2009

Dne 1.10.2009 řešila hlídka MP na ul. Temenické muže za porušení obecně závazné vyhlášky č. 2/2006 o spalování rostlinných materiálů. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 2.10.2009 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivní akce pro žáky základních škol „Na kole do školy bezpečně“, kterou pořádá Vila Doris.

Dne 4.10.2009 zadržela hlídka na ul. Fialově muže, který poškodil 3 zaparkovaná auta tím způsobem, že po nich přeběhl. Tento muž byl na místě zadržen a předán přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu šetření pro podezření ze spáchání trestného činu poškozování cizí věci.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli následně převezeni do útulku a 1 byl předán majiteli.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 6.10.2009 15:07:04 | přečteno 1640x | hrachovina
load