Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29.8. – 4.9. 2011

Dne 30.8.2011 zajišťovali strážníci MP Šumperk v rámci bezpečnostního opatření Policie ČR veřejný pořádek  v průběhu fotbalového utkání mezi Šumperkem a Baníkem Ostrava.

Dne 31.8.2011 bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že v Sadech 1.máje sedí muž, který má zanícené a krvácející zranění na nohou. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tomuto muži vzápětí přivolala ZZS a muž byl převezen do nemocnice.

Dne 31.8.2011 řešila hlídka MP Šumperk na autobusovém nádraží tři osoby (jednoho muže a dvě ženy) za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem byly uloženy blokové pokuty.

 Dne 2.9.2011 řešila hlídka MP Šumperk na Husově náměstí ženu za znečištění veřejného prostranství -  močila na zastávce MHD. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 3.9.2011 řešila hlídka MP Šumperk na  ul. Dr. E. Beneše znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 3.9.2011 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže a ženu, kteří zapálili odpadkový koš. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen  1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.9.2011 10:55:39 | přečteno 2009x | hrachovina
load