Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29.11.-5.12. 2010

Dne 1.12.2010 ve 20,05 hod. bylo oznámeno na MP Šumperk, že na autobusové zastávce na ul. Bohdíkovské nějaký mladík převrátil popelnici a zapálil tuto zastávku. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo bylo zjištěno, že došlo k poškození vývěsky s jízdními řády a převrácení odpadkového koše. Mladý muž, který byl na místě zjištěn k věci uvedl, že má nějaké osobní problémy a tímto jednáním si vybíjel zlost. Byla u něj provedena dechová zkouška s výsledkem 1,36 promile alkoholu v dechu. Událost byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 3.12.2010 řešila hlídka MP Šumperk ve vestibulu nádraží ČD muže, který zde pokřikoval, plival na zem a obtěžoval cestující. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 5.12.2010 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek na nám. Míru při konání akce Setkání se svatým Mikulášem.

Dále bylo řešeno 14 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který je umístěn v odchytovém kotci MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 7.12.2010 10:18:56 | přečteno 1696x | hrachovina
load