Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.7.-3.8.2008

Dne 31.7.2008 byla přivolána hlídka MP Šumperk do Orange baru na ul. Gen. Svobody, kde měl podnapilý muž rozbít skleněnou výplň dveří. Na místě byl za pomoci personálu zadržen muž, který do těchto dveří několikrát kopl a pokusil se z místa utéct. U zadrženého muže byla provedena dechová zkouška s výsledkem 2,78 promile alkoholu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce PČR v Šumperku.

Dne 1.8.2008 byli při kontrole Sadů 1.máje přistiženi dva muži, kteří porušovali obecně závaznou vyhlášku č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Tito muži sice připustili, že se dopouštějí přestupku, odmítli však věc řešit v blokovém řízení. Přestupek byl zadokumentován a předán správnímu orgánu.

Dne 2.8.2008 bylo oznámeno na MP Šumperk rušení nočního klidu z hudební produkce restaurace Hanušovická pivnice na bratrušovském koupališti. Věc byla projednána s provozovatelem, který si však svého protiprávního jednání nebyl vědom. Byl pořízen videozáznam z této akce a věc byla předána k dořešení správnímu orgánu.

Dne 3.8.2008 v dopoledních hodinách bylo oznámeno na MP Šumperk, že do jedné z garáží na ul. Vančurova se pokouší někdo neoprávněně dostat. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která na místě zadržela muže, který se snažil vniknout do garáže. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 5.8.2008 13:27:40 | přečteno 1740x | hrachovina
load