Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.2.-6.3.2011

Dne 28.2.2011 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické dva muže, kteří popíjeli alkohol na autobusové zastávce, čímž porušili obecně závaznou vyhlášku č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholu na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 2.3.2011 byla přivolána hlídka MP Šumperk ke krádeži zboží v prodejně Kaufland. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 3.3.2011 řešila hlídka MP Šumperk na autobusovém nádraží muže za popíjení alkoholu na veřejném prostranství. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 3.3.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dále bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

V Šumperku dne 7.3.2011

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 7.3.2011 10:08:02 | přečteno 2239x | matusu
load