Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.9.-3.10.2010

Ve dnech 28. a 29.9.2010 řešila hlídka MP Šumperk na nádraží ČD 4 případy porušení obecně závazné vyhlášky č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla v jednom případě řešena uložením blokové pokuty a ve zbývajících případech postoupením správnímu orgánu.

Dne 1.10.2010 v 00,40 hod. telefonicky oznámil na MP pracovník z nádraží ČD, že zadržel muže, který se pokusil odcizit z prostoru nádraží kovový materiál. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tohoto muže omezila na osobní svobodě a předala přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 2.10.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl po svém zadržení převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 3.10.2010 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání na zimním stadionu.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Dále bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.10.2010 11:37:56 | přečteno 1751x | hrachovina
load