Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.6 - 3.7.2011;

Dne 27.6.2011 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Husovo náměstí mladíka, který popsal fixem reklamní tabuli firmy Truhlářství Vogel. Mladík jevil známky opilosti, proto byla u něho provedena orientační dechová zkouška přístrojem Dräger s pozitivím výsledkem 0,77 promile alkoholu v dechu. Mladík byl omezen na osobní svobodě a poté převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření

Dne 27.6.2011 ve 21.50 hod. zadržela hlídka MP na ul.8.května mladíka, který jel na jízdním kole pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou přístrojem Dräger bylo u něho naměřeno 2,04 promile alkoholu v dechu. Později byl na svoji žádost převezen do nemocnice k odběru krve. Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 27.6.2011 ve 23.25 hod. zadržela hlídka MP na ul.8.května muže, který řídil samojízdný pracovní stroj ,,čtyřkolka“ pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou přístrojem Dräger bylo u něho naměřeno 0,64 promile alkoholu v dechu. Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 28.6.2011 řešila hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika za prodejnou Albert muže za porušení vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla řešena na místě v blokovém řízení.

Dne 30.6.2011 ve 14.51 hod. asistovala MP Šumperk na Husově náměstí HZS při likvidaci stromu, který spadl na komunikaci. Hasiči strom z komunikace odstranili. Městská policie Šumperk po dobu jeho likvidace v místě usměrňovala provoz.

Dne 30.6.2011 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Vítězná mladíka, hledaného Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 1.7.2011 v 02.33 hod. telefonicky oznámila na MP žena, že došlo v AK Clubu na ul.M.R.Štefánika k fyzickému napadení její kamarádky. Hlídka MP po příjezdu na místo zjistila, že měl někdo dívku udeřit pěstí do nosu. Při projednávání celé záležitosti byl jeden ze strážníků MP fyzicky napaden jedním z aktérů incidentu. Celá záležitost byla předána na místě PČR k dalšímu šetření.

Dne 2.7.2011 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Gen.Svobody muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 3.7.2011 řešila hlídka MP na ul.Lidická občana vietnamské národnosti, který prodal v Obchodním centru Lucky naproti prodejně Billa nezletilému chlapci 4 kusy cigaret. Postoupeno k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 7.7.2011 13:42:04 | přečteno 2653x | hrachovina
load