Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.4.-10.5.2009

Dne 2.5.2009 oznámila telefonicky žena, že její sousedku shodil manžel ze schodů. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk a zjistila, že tato žena je zraněna obličeji. Zraněnou ženu odvezla hlídka MP na ošetření do nemocnice a celá věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 4.5.2009 od 20,00 - 22,00 hod.usměrňovala hlídka Městské policie Šumperk provoz na ul. Šumavské z důvodu dopravní nehody mezi dvěmi osobními motorovými vozidly.

Dne 4.5.2009 ve 21,15 hod. řešila hlídka MP Šumperk ve vestibulu nádraží ČD muže za znečištění veřejně přístupného objektu svými zvratky. Věc byla pro jeho podnapilost a nemožnost věc vyřešit na místě postoupena příslušnému správnímu orgánu.

Dne 4.5.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na Hlavní třídě muže, hledaného Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 5.5.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk v Sadech B. Martinů muže, který porušil OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Přestupci byla uložena bloková pokuta.

Dne 7.5.2009 v 07,40 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody k podnapilému muži, který upadl a nebyl schopen chůze. Kvůli možnému poranění hlavy byla na místo přivolána ZZS, která jej převezla na vyšetření.

Dne 7.5.2009 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny LIDL, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl již za podobný skutek v posledních 3 letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a převezen na Obvodní oddělení PČR v Šumperku pro podezření z trestného činu krádeže.

Byli odchyceni 4 psi; 2 byli předáni majitelům, 1 převezen do útulku a 1 je zatím umístěn v odchytovém kotci MP.

Bylo řešeno 20 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.5.2009 15:17:21 | přečteno 1600x | hrachovina
load