Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.2.-4.3.2012

Dne 28.2.2012 oznámila žena, že ji i její sestru při návštěvě v Domově důchodců fyzicky napadl jejich otec.  Po příjezdu hlídky MP  na místo bylo zjištěno, že nejprve došlo mezi oznamovatelkou a jejím otcem ke slovní rozepři a poté měl ji i její sestru napadnout  fyzicky. Podezřelý z tohoto napadení vše popřel s tím, že je to výmysl. Obě strany byly poučeny, že se jedná o návrhový přestupek. Lékařské ošetření nikdo nepožadoval.

Dne 2.3.2012  ve 12,40 hod.zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově v blízkosti mateřské školy muže, který zde měl asi před měsícem onanovat. Tuto skutečnost potvrdil svědek, který tohoto muže tehdy spatřil. Muž byl proto zadržen a předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 3.3.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 3.3.2012 v 18,45 hod. bylo oznámeno, že v hostelu Obchodní korzo leží na zemi nějaký muž. Tento muž byl z objektu vykázán. Následnou kontrolou těchto prostor byl v jiném patře zjištěn muž, který měl vypít nezjištěné množství kyseliny solné. Na místo byla proto neprodleně přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. Dále byla celá událost předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodě.

Byli odchyceni 3 psi; jeden byl předán majiteli, druhý byl převezen do útulku a třetí byl umístěn v odchytovém kotci.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.3.2012 14:25:28 | přečteno 1314x | hrachovina
load