Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.12.2011-1.1.2012

Dne 27.12.2011 ve 21,16 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,55 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 27.12.2011 ve 22,25 hod. bylo oznámeno ženou, že se v domě na ul. Starobranské oběsil její druh. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka MP Šumperk a přivolán lékař. Muž již nejevil známky života. Věc byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 28.12.2011 v 03,28 hod.  stavěla zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který řídil motorové vozidlo, přestože má vysloven zákaz řízení. Muž  nereagoval na signál k zastavení a snažil se hlídce ujet. Vzápětí však zastavil a snažil se z místa uprchnout. Byl však zadržen a omezen na osobní svobodě. Při následné kontrole byla u tohoto muže zjištěna tuba s krystalickým práškem, o kterém tvrdil, že se jedná o pervitin. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu opatření.

Dne 28.12.2011 ve 22,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově mladíka, který v Sadech 1.máje kopal do lamp veřejného osvětlení. Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 29.12.2011 v 09,00 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné muže, který nenastoupil do výkonu trestu a proto po něm bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Zadržený muž byl předveden na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 30.12.2011 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny Market, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 1.1.2012 v 05,45 hod. zadržela hlídka na ul. gen. Svobody dva mladíky, kteří poškodili vánoční výzdobu na prodejních stáncích na Točáku. Věc byla po zadokumentování postoupena správnímu orgánu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.1.2012 17:00:53 | přečteno 1506x | hrachovina
load