Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.12. 2010-2.1.2011

Dne 29.12.2010 v 02,30 hod. byli zachyceni na kamerovém monitorovacím systému 3 mladíci, kteří převraceli na „Točáku“ dřevěné stolky a poté pokračovali na Hlavní třídě poškozováním vánoční výzdoby a převraceli popelnice. Tito 3 mladíci byli vzápětí zadrženi strážníky MP Šumperk a celá záležitost byla zadokumentována a předána k dořešení správnímu orgánu.

Dne 31.12.2010 byla přivolána hlídka MP Šumperk ke krádeži zboží v prodejně Albert na ul. M.R. Štefánka. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 1.1.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který byl hledán Policií ČR. Tento muž byl vzápětí předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 1.1.2011 v 01,05 hod. zadržela hlídka MP Šumperk šestnáctiletého mladíka v podnapilém stavu, který již neovládal své chování. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,23 promile alkoholu v dechu. Tento mladík byl proto převezen do místa bydliště.

Dne 1.1.2011 v 01,08 hod. bylo oznámeno rušení nočního klidu z bytu na ul. Čajkovského. Vzhledem k tomu, že věc se nepodařilo projednat na místě, byla událost postoupena do správního řízení.

Dne 1.1.2011 ve 04,50 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ulici Langrově muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla u tohoto řidiče naměřena hodnota 1,69 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 1.1.2011 v 06,00 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na „Točáku“ mladíka, který se pokusil poškodit vánoční strom a prodejní stánky. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dále bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli následně předáni svým majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 3.1.2011 16:13:27 | přečteno 2187x | hrachovina
load