Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.10.-2.11.2008

Dne 27.10.2008 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. M.R. Štefánika muže, který vedl jízdní kolo, které bylo téhož dne ohlášeno jako odcizené. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 28.10.2008 bylo telefonicky oznámeno na služebnu MP Šumperk, že na ul. Javoříčko nějací mladíci stavějí do vozovky popelnice. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, které se podařilo jednoho z nich po kratším pronásledování zadržet na ul. Čičákova. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 29.10.2008 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vikýřovické muže, na kterého byl vydán příkaz k zatčení. Tento muž byl předán policistům Obvodního oddělení PČR v Šumperku.

Dne 29.10.2008bylo při řešení drobné krádeže v prodejně LIDL zjištěno, že pachatel této krádeže byl v posledních 3 letech za obdobný čin odsouzen. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 31.10.2008 byl na ul. Fialova zadržen muž, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl proto předveden na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 1.11.2008 bylo telefonicky oznámeno, že v penzionu Pod Hájem je podáván alkohol mladistvým. N místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která provedla u 17-tileté dívky dechovou zkoušku s výsledkem 0,13 promile alkoholu.Jako podezřelá z tohoto činu je servírka tohoto penzionu. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

V průběhu víkendu byly prováděny, v souvislosti s Památkou zesnulých, pravidelné kontroly na hřbitově a jeho okolí a na přilehlých parkovištích. Nebylo zjištěno narušení pořádku a nebyly hlášeny žádné krádeže.

Dále byly řešeny celkem 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 3.11.2008 15:04:13 | přečteno 1642x | hrachovina
load