Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.9.-2.10.2011

Ve dnech 26.9. a 1.10.2011 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejových zápasech.

Dne 1.10.2011 v 03,40 hod. bylo zjištěno na kamerovém monitorovacím systému  Městské policie Šumperk protiprávní jednání, kdy dva muži na ul. Jesenické fyzicky napadali dalšího muže, povalili jej na zem a odcizili mu mobilní telefon. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která oba útočníky zadržela na ul. Lidické. Na místo byla dále přivolána hlídka Policie ČR, které byli oba pachatelé předáni pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 1.10.2011 v 05,55 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,58 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 2.10.2011 v 19,30 hod. zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Zahradní chlapce a dívku, kteří si krátili dlouhou chvíli kopáním do lampy veřejného osvětlení. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny  3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 4.10.2011 11:35:18 | přečteno 1429x | hrachovina
load