Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.4.-2.5.2010

Dne 26.4.2010 bylo telefonicky oznámeno, že ve sklepních prostorách domu na ul. Gen. Svobody se nachází muž, jemuž byl Policií ČR vysloven zákaz vstupu do tohoto domu. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tohoto muže předvedla na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 26.4.2010 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje 6 osob za porušení vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla zadokumentována a předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 28.4.2010 v 00,20 hod. oznámil telefonicky zaměstnanec baru Lambáda, že se nějaký muž dobývá násilím do této provozovny. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která věc s výtržníkem projednala. Bylo zjištěno, že tento muž obsluze nevybíravě nadával a vyhrožoval fyzickou likvidací. Věc byla proto postoupena k projednání správnímu orgánu.

Dne 30.4.2010 dohlížely hlídky MP Šumperk na bezpečnost silničního provozu při akci „Večerní sokolská vyjížďka na in-line bruslích v ulicích Šumperka“.

Dne 30.4.2010 ve 21,00 hod. při prověřování oznámení na ul. Vančurově někdo zřejmě vystřelil ze zbraně v blízkosti hlídky strážníků MP Šumperk. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 1.5.2010 se hlídky MP Šumperk podílely na zabezpečování veřejného pořádku při oslavách 1.máje.

Dne 2.5.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na nádraží ČD v Šumperku ženu, hledanou Policií ČR. Tato žena byla předvedena na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 2.5.2010 nalezla hlídka MP Šumperk při kontrole Sadů 1.máje muže, který byl zraněn na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Bylo odchyceno 5 psů, z nichž 3 byli předáni majitelům, 1 byl převezen do útulku a 1 je umístěn v odchytovém kotci na MP.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 4.5.2010 9:40:32 | přečteno 1653x | hrachovina
load