Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.3.-1.4.2012

Dne 26.3.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Boženy Němcové muže, který byl osobou hledanou policií ČR. Tento muž byl převezen na Obvodní oddělení PČR k dalšímu opatření.

Dne 26.3.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje  muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 27.3.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Kaufland, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za takový skutek potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Bylo odchyceno 5 psů;  2 byli převezeni do útulku a 3 byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 3.4.2012 14:58:18 | přečteno 1503x | hrachovina
load