Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.10.-1.11.2009

Dne 26.10.2009 zajišťovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek při vzpomínkovém setkání na Masarykově náměstí u busty T.G. Masaryka.

Ve dnech 28.a 31.10.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejových zápasech.

Dne 30.10.2009 po půlnoci bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že do Centra pro zdravotně postižené na Kozinově ulici se někdo dobývá. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že jsou otevřeny vstupní dveře a z budovy se ozývá hluk. V poschodí strážníci vyrušili muže, který před nimi uprchl na balkon a potom začal ručkovat po okapu, odkud vzápětí spadl na zem, přičemž si způsobil zranění. Na místo byla okamžitě přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. Věc byla na místě předána Policii ČR k dalšímu šetření.

Dne 31.10.2009 v ranních hodinách zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Žerotínově muže, který měl nastoupit do výkonu trestu. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR. Téhož dne v odpoledních hodinách byl strážníky MP Šumperk na ul. Luční zadržen další hledaný muž. Také ten byl předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 1.11.2009 bylo telefonicky oznámeno, že Hlavní třídě před restaurací Slovan dva mladíci poškozují reklamní tabule. Hlídce MP Šumperk se po příjezdu na místo podařilo jednoho z pachatelů zadržet. Po zadokumentování byla věc předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 2 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 4.11.2009 9:32:48 | přečteno 1597x | hrachovina
load