Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.1.-1.2.2009

Ve dnech 26. a 28.1.2009 byly na Městskou policii Šumperk oznámeny krádeže v marketu Kaufland. V obou případech bylo v součinnosti s Policií ČR zjištěno, že pachatelé těchto krádeží byli v posledních 3 letech za podobný skutek potrestáni. Oba pachatelé byli proto omezeni na osobní svobodě a předáni Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 30.1.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk na ul. Terezínské 3 mladíky, kteří rušili noční klid hlasitým křikem. Věc byla na místě vyřešena ve všech třech případech v blokovém řízení.

Dne 31.1.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Janáčkově osobu, hledanou Policií ČR. Jednalo se o muže, který nenastoupil v termínu do výkonu trestu. Byl proto omezen na osobní svobodě a poté převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 31.1.2009 bylo oznámeno, že v domě na ul. Bratrušovské dochází k rušení nočního klidu. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která věc projednala a uložila pachatelce blokovou pokutu.

Krádež v obchodě byla řešena v 5 případech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.2.2009 14:14:49 | přečteno 1639x | hrachovina
load