Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 25.-31.8.2008

Dne 26.8.2008 bylo hlídkou MP Šumperk řešeno porušování OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství v Sadech 1.máje v Šumperku. Muži, který tuto vyhlášku nerespektoval, byla uložena bloková pokuta.

Dne 27.8.2008 bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že na chodbě domu na ul. Zahradní se nachází podnapilý muž. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že muž má zranění na hlavě, které si zřejmě způsobil sám. Byla proto přivolána RZS, kterou byl převezen do nemocnice v Šumperku.

Dne 28.8.2008 byl na ul. M.R. Štefánika zadržen hlídkou MP Šumperk muž, na kterého byl vydán příkaz k zatčení. Muž byl poté převezen na Obvodní oddělení PČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Obdobný případ se stal i 29.8.2008, kdy byl při krádeži v Kauflandu přistižen muž, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. I tento muž byl následně převezen na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 30.8.2008 v 03,15 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Svobody muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Dechovou zkoušku ke zjištění množství alkoholu však odmítl. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala na místě.

Dne 30.8.2008 byl na ul. Reissova zadržen muž, který nenastoupil do výkonu trestu. Byl proto předán na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 31.8.2008 byly v nočních hodinách řešeny dva případy, kdy podnapilí mladíci převraceli popelnice, a to na ulicích Revoluční a Americké. Oba byli zadrženi a za jejich vandalismus jim byly uloženy blokové pokuty.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, 2 byli umístěni v odchytových kotcích MP Šumperk, 1 byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 2.9.2008 15:16:24 | přečteno 1686x | hrachovina
load