Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 25.-31.1.2010

Dne 26.1.2010 bylo telefonicky oznámeno, že na chodbě domu na ul. Prievidzské leží nějaký muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že muž má zranění hlavy a proto byla na místo neprodleně přivolána ZZS, která jej odvezla do nemocnice.

Dne 28.1.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Republiky chovance z dětského domova v Jeseníku. Mladík byl převezen na Policii ČR, odkud byl převezen zpět do dětského domova.

Dne 28.1.2010 bylo telefonicky oznámeno napadení pracovníka ostrahy nádraží ČD v Šumperku. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která vzápětí ve vlaku zadržela muže, který nejprve slovně a potom i fyzicky napadl poškozeného. Dechovou zkouškou byla u pachatele zjištěna hodnota 1,27 promile alkoholu. Věc byla zadokumentována a předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 29.1.2010 telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že upadl před domem na ul. ČSA a nemůže vstát. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tomuto muži přivolala ZZS, která jej vzápětí převezla do nemocnice.

Dne 29.1.2010 bylo oznámeno z prodejny DM drogerie, že zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že se jedná o muže, který byl za obdobný čin v posledních 3 letech potrestán, a proto byl předveden na Policii ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 30.1.2010 v 02,20 hod. byl na autobusovém nádraží v Šumperku nalezen podnapilý muž, který nebyl schopen pohybu. Na místo byla přivolána ZZS. Lékař zkonstatoval, že tento muž není zraněn a je schopen převozu na záchytnou stanici. Byl proto převezen hlídkou MP Šumperk do Vojenské nemocnice v Olomouci.

Dne 30.1.2010 zabezpečovaly hlídky MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 31.1.2010 bylo oznámeno, že někdo pomaloval dveře a stěny společných promotor v domě na ul. Zahradní. Hlídka MP Šumperk věc zadokumentovala a předala Policii ČR k dalšímu opatření.

Bylo řešeno 16 krádeží v obchodech.

Bylo odchyceno 10 psů, z nichž 8 bylo předáno majitelům, 1 byl převezen do útulku a 1 je umístěn v odchytovém kotci MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.2.2010 13:43:09 | přečteno 1713x | hrachovina
load