Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 24.-30.8.2009

Dne 27.8.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Rooseveltova muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 28.8.2009 bylo telefonicky oznámeno rušení nočního klidu reprodukovanou hudbou z provozovny Fatal Tragedy na ul. Lužickosrbské. Na místo byla vyslána hlídka Městské Policie Šumperk. Vzhledem k tomu, že událost nebylo možno vyřešit na místě, byla věc zadokumentována a postoupena správnímu orgánu, stejně tak jako následující noc, tj. 29.8.2009, kdy opět docházelo k rušení nočního klidu z této provozovny.

Obdobný případ byl řešen 28.8.2009, kdy bylo oznámeno rušení nočního klidu z provozovny Taverna Salonica na ul. M.R.Štefánika, kde hrála živá hudba. Také v tomto případě byla věc projednána na místě s provozovatelem a postoupena k dořešení správnímu orgánu.

Dne 22.8.2009 v 04.30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Republiky muže, který převrátil sběrnou nádobu na domovní odpad. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 1 byl následně předán majiteli a 2 byli převezeni do útulku.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 31.8.2009 15:29:42 | přečteno 1918x | hrachovina
load