Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 24.-30.5.2010

Dne 25.5.2010 provedla hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní odchyt pravděpodobně nemocné kočky. Tato byla převezena do veterinární ambulance.

Dne 25.5.2010 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek na předvolební akci v Sadech 1.máje.

Dne 27.5.2010 dohlížely hlídky MP Šumperk na bezpečnost silničního provozu při akci „Večerní sokolská vyjížďka na in-line bruslích v ulicích Šumperka“.

Dne 28.5.2010 v 04,15 hod. bylo oznámeno, že se v areálu Českých drah, v kolejišti, nachází muž, který se zřejmě pokouší něco odcizit. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která podezřelého zadržela při pokusu o krádež části kolejnice. Věc byla na místě projednána v blokovém řízení a pachateli byla uložena pokuta.

Dne 28.5.2010 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivní akce „Na kole do školy bezpečně“, kterou pořádá pro žáky základních škol Vila Doris.

Dne 29.5.2010 v 05,00 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Republiky mladíka, který se pokusil o odcizení jednoho okrasných keřů, které byly nedávno vysazeny. Věc byla s pachatelem na místě projednána a byla mu v blokovém řízení uložena pokuta.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, označený čipem, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 31.5.2010 12:14:31 | přečteno 1571x | hrachovina
load